piątek, 11 września 2015

Zajęcia czas zacząć!

Przyszedł wrzesień, a wraz z nim nowe zajęcia.

A co robiłyśmy od 1 do 11 września? Pomalutku się przygotowujemy się  na ciężką pracę. 

1 IX 

Rehabilitacja z Justynką :) Spotkałyśmy się z Gabrysią i dziewczynki musiały sobie chwilkę porozmawiać. 

3 IX 

Rano mamy rehabilitację i Helenka zostaje chwilkę sama w żłobku. Ja w tym czasie jadę na szybkie zakupy. A o 16 spotkanie z p. Olą na metodzie krakowskiej. Nieśmiało Hela powtarza "O" i bardzo ładnie układa zielone klocki do zielonej miseczki a żółte do żółtej. Tylko raz zdarzyło się, że było Bam klockiem na podłogę. Robimy postępy :)4 IX 

Helenka wstaje rano z zatkanym noskiem i troszeczkę kaszle. Umawiamy się do naszej Pani doktor. Na wizycie na szczęście dobre wiadomości (to tylko katarek). Teraz jak Helenka już usiadła to będzie łatwiej go pokonać :) Dostajemy inhalacje i kropelki do noska. A za 2 tygodnie czeka nas szczepienie. 

7 IX 

Katar już prawie znika!!! Popołudniu idziemy spacerkiem do OWI na spotkanie rodziców, aby ustalić plan zajęć. 

Od następnego tygodnia będziemy miały napięty grafik: poniedziałki - zajęcia ogólnorozwojowe i psycholog, w czwartki - logopeda i SI (Integracja Sensoryczna). 9 IX 

Spotkanie z P. Małgosią. Helenka uwielbia ćwiczenia z ciocią. Bardzo lubi masaże i uczy się coraz lepiej pić z rurki. Dzisiaj próbujemy nowe ćwiczenia z bardzo cienką rurką. I Hela radzi sobie wzorowo!!! Oby tak dalej, a już niedługo mięśnie języczka będą tak silne, że mowa nie będzie dla nas problemem :) A popołudniu metoda krakowska, dzisiaj na zajęcia Helenka jedzie z tatusiem. To był gorszy dzień i Hela nie chce współpracować z p. Olą. Cały czas wystawia rączki do Stasia. Po 15 minutach, zostaje sama w sali i pomalutku kończą lekcję. 

10 i 11 IX 

Siedzimy w domu :) Poranne leżakowanie jest cudowne. Spędzamy z Helenką w łóżku cały poranek. Przytulamy się, czytamy bajki i ucinamy sobie króciutką drzemkę. Wstajemy i jemy pyszne śniadanko :)


Następnie ćwiczymy, jemy obiadek i  idziemy na spacer. Fajnie jest mieć takie dni pełne relaksu. 

1 komentarze:

Prześlij komentarz